Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: View
nn: Sjå på

en: Table
nn: Tabell

en: Filters
nn: Filter

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: Apply
nn: Bruk

en: Reports
nn: Rapportar

en: Direction
nn: Retning

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nn: Det datamaskinlesbare namnet er i bruk frå før. Det må vera unikt.
