Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Direction
or: ଦିଗ
