Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Table
ps: لښتيال

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Alias
ps: پورنوم

en: Reports
ps: راپورونه

en: Column
ps: ستن
