Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afişează

en: Advanced
ro: Avansat

en: Desc
ro: Descendent

en: Table
ro: Tabel

en: Clone
ro: Clonare

en: Filters
ro: Filtre

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Revert
ro: Revenire

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Apply
ro: Aplică

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Column
ro: Coloană

en: Direction
ro: Direcție

en: Expression
ro: Expresie

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ro: Numele descifrabil de calculator este deja utilizat. Acesta trebuie să fie unic.

en: Asc
ro: Ascendent

en: Access Token
ro: Token de acces
