Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži

en: Table
sl: Tabela

en: Filters
sl: Filtri

en: Revert
sl: Povrni

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Reports
sl: Poročila

en: Direction
sl: Smer
