Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: View
te: చూడు

en: Table
te: పట్టిక

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Reports
te: నివేదికలు

en: Direction
te: దిశ
