Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: Tag
ar: وسم

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Preview
ar: معاينة

en: View
ar: عرض

en: Advanced
ar: متقدم

en: Desc
ar: تنازلي

en: Table
ar: جدول

en: Clone
ar: استنساخ

en: Operator
ar: العامل

en: Filters
ar: المرشحات

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Revert
ar: استرجع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Apply
ar: تطبيق

en: Alias
ar: البديل

en: Reports
ar: التقارير

en: Direction
ar: الاتجاه

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ar: الاسم المقروء من طرف الجهاز مستخدم مسبقا. يجب أن يكون فريدا.

en: Asc
ar: تصاعدي
