Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Filters
az: Filtrlər

en: Revert
az: Qaytarma

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Alias
az: Ləqəb

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Column
az: Sütun

en: Direction
az: İstiqamət

en: Min
az: Minimum
