Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Preview
fi: Esikatselu

en: View
fi: Näytä

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Table
fi: Taulukko

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Operator
fi: Operaattori

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Apply
fi: Käytä

en: Reports
fi: Raportit

en: Column
fi: Palsta

en: Where
fi: Missä

en: Direction
fi: Suunta

en: Expression
fi: Ilmaisu

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
fi: Koneellisesti luettava nimi on jo käytössä. Sen pitää olla uniikki.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
fi: * Kaikki muutoksesi ovat tilapäisiä. Klikkaa Tallenna tehdäksesi muutoksistasi pysyviä. Peruuttaaksesi muutokset klikkaa Peruuta.
