Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
