Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: View
lv: Skatīt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Table
lv: Tabula

en: Clone
lv: Klonēt

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Max
lv: Maks.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Reports
lv: Atskaites

en: Column
lv: Kolonna

en: Direction
lv: Virziens

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lv: Šis mašīnlasāmais nosaukums jau tiek lietots. Tam jābūt unikālam.
