Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Desc
sk: Zostupne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Clone
sk: Klonovať

en: Operator
sk: Operátor

en: Filters
sk: Filtre

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Apply
sk: Použiť

en: Allowed Roles
sk: Povolené kategórie používaťeľov

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Column
sk: Stĺpec

en: Direction
sk: Smer

en: Min
sk: Minimálne

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
sk: Tento strojovo čitateľný názov sa už používa. Musí byť jedinečný.

en: Asc
sk: Vzostupne
