Query UI (QUI) (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: View
sr: Преглед

en: Reports
sr: Извештаји

en: Direction
sr: Смер
