Quick add field data (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு
