Quick add field data (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Back
af: Terug

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode
