Quick add field data (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: - Select a field type -
bo: གནས་ཁོངས་རིགས་ཤིག་འདེམས

en: - Select a widget -
bo: ཡོ་བྱད་ཞིག་འདེམས

en: Type of data to store.
bo: གསོག་འཇོག་བྱེད་དགོས་པའི་གཞི་གྲངས་རིགས།

en: Form element to edit the data.
bo: གཞི་གྲངས་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པའི་རེའུ་མིག་གི་གྲུབ་ཆ།

en: Type of new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་རིགས

en: Widget for new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་ཡོ་བྱད

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ཁྱད་པར་ཅན་ཞིག་སྟེ། དེའི་ནང་དུ་ཡི་གེ་དང་ཨང་གྲངས། འོག་ཐིག་བཅས་འདུའོ།
