Quick add field data (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Bundle
lt: Paketas

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: Type of new field
lt: Naujo laukelio tipas

en: Widget for new field
lt: Naujo laukelio valdiklis

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.
