Quick add field data (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: User
jv: Panganggo

en: Field type
jv: Jinis field

en: Fields
jv: Field

en: Widget
jv: Piranti

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select a field type -
jv: - Milih tipe field -

en: - Select a widget -
jv: - Milih widget -

en: Type of data to store.
jv: Tipe data kanggo nyimpen.

en: Form element to edit the data.
jv: Elemen form kanggo nyunting data.

en: Type of new field
jv: Jinis field anyar

en: Widget for new field
jv: Piranti kanggo field anyar

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik ngandhut huruf, angka lan garis ngisor.
