Quick add field data (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: User
nn: Brukar

en: Fields
nn: Felt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - Select a field type -
nn: - Vel ein felttype -

en: - Select a widget -
nn: - Vel eit skjermelement -
