Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Email
am: ኢሜይል
