Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Body
ar: المتن

en: User Login
ar: تسجيل دخول المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Browser
ar: المتصفّح
