Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Body
ca: Cos

en: User Login
ca: Inici de sessió

en: Subject
ca: Assumpte

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Browser
ca: Navegador

en: Send Feedback
ca: Envia suggeriment

en: Contact Us
ca: Contacta'ns
