Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Body
da: Brødtekst

en: User Login
da: Bruger login

en: Subject
da: Emne

en: Settings
da: Indstillinger

en: Email
da: E-mail

en: Page URL
da: Side URL

en: Messaging
da: Beskeder

en: User Registration
da: Brugeroprettelse
