Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Body
de: Textkörper

en: User Login
de: Benutzeranmeldung

en: Subject
de: Betreff

en: Settings
de: Einstellungen

en: Email
de: E-Mail

en: Page URL
de: Seiten-URL

en: Operating System
de: Betriebssystem

en: Messaging
de: Nachrichten

en: Browser
de: Internet-Browser

en: Link Text
de: Link-Text

en: User Registration
de: Benutzerregistrierung

en: Contact Us
de: Kontaktieren Sie uns

en: Page:
de: Seite:
