Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Email
eo: Retmesaĝo
