Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Body
gl: Corpo

en: User Login
gl: Acceso de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Settings
gl: Axustes

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Browser
gl: Navegador
