Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Body
hr: Sadržaj

en: User Login
hr: Prijava korisnika

en: Subject
hr: Naziv

en: Settings
hr: Postavke

en: Email
hr: E-pošta

en: Browser
hr: Preglednik
