Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Body
id: Isi

en: User Login
id: Login Pengguna

en: Subject
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: Browser
id: Peramban
