Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Body
ml: ഘടന

en: User Login
ml: ഉപയോക്ത പ്രവേശനം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
