Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Body
nl: Inhoud

en: User Login
nl: Gebruikerslogin

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Settings
nl: Instellingen

en: Email
nl: E-mail

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Messaging
nl: Berichtgeving

en: User Registration
nl: Gebruikersregistratie
