Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Body
ru: Содержимое

en: User Login
ru: Вход пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: Settings
ru: Настройки

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Demo
ru: Демо

en: Messaging
ru: Обмен сообщениями

en: Browser
ru: Браузер

en: User Registration
ru: Регистрация пользователя

en: Contact Us
ru: Связаться с нами
