Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Body
te: వివరము

en: User Login
te: వాడుకరి ప్రవేశం

en: Subject
te: విషయం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Browser
te: విహారిణి
