Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Body
br: Korf

en: User Login
br: Kevreañ an implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel
