Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: User Login
el: Σύνδεση χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Browser
el: Περιηγητής
