Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Body
et: Sisu

en: User Login
et: Sisselogimine

en: Subject
et: Teema

en: Settings
et: Seaded

en: Email
et: E-kiri

en: Browser
et: Brauser

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Debug Info
et: Silumise Info
