Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Body
eu: Gorputza

en: User Login
eu: Erabiltzailearen saio sarrera

en: Subject
eu: Gaia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Email
eu: Eposta

en: Operating System
eu: Sistema eragilea

en: Messaging
eu: Mezularitza

en: Browser
eu: Nabigatzailea
