Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Body
fr: Corps

en: User Login
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: Settings
fr: Paramètres

en: Email
fr: Courriel

en: Page URL
fr: URL de la page

en: Demo
fr: Démo

en: Operating System
fr: Système d'exploitation

en: Browser
fr: Navigateur

en: Link Text
fr: Lier le texte

en: User Registration
fr: Création de compte utilisateur

en: Contact Us
fr: Nous contacter
