Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: User Login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Subject
hy: Թեմա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Browser
hy: Բրաուզեր
