Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Body
ja: 本文

en: User Login
ja: ユーザーログイン

en: Subject
ja: 件名

en: Settings
ja: 設定

en: Email
ja: メール

en: Page URL
ja: ページ URL

en: Operating System
ja: OS

en: Messaging
ja: メッセージング

en: Browser
ja: ブラウザー

en: User Registration
ja: ユーザー登録

en: Debug Info
ja: デバッグ情報
