Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Body
lt: Turinys

en: User Login
lt: Vartotojo prisijungimas

en: Subject
lt: Tema

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Email
lt: El. paštas

en: Messaging
lt: Susirašinėjimai

en: Browser
lt: Naršyklė

en: User Registration
lt: Nario Registracija
