Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: User Login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Email
mn: Имэйл

en: Browser
mn: Хөтөч
