Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Body
mr: मुख्य

en: User Login
mr: सदस्य प्रवेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Email
mr: ईमेल
