Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: User Login
ne: प्रयोगकर्ताको लग-ईन

en: Subject
ne: विषय

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Email
ne: ईमेल
