Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Body
pl: Treść

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Page URL
pl: URL strony

en: Messaging
pl: Wysyłanie wiadomości

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: User Registration
pl: Rejestracja użytkownika
