Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Settings
ps: امستنې

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Browser
ps: لټونى (browser)
