Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Body
pt: Corpo

en: User Login
pt: Login de Usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: Settings
pt: Configurações

en: Demo
pt: Demonstração

en: Messaging
pt: Envio de mensagens

en: Browser
pt: Navegador

en: User Registration
pt: Registro de Usuário

en: Contact Us
pt: Contate-nos
