Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Body
pt: Corpo

en: User Login
pt: Início de Sessão do Utilizador

en: Subject
pt: Assunto

en: Settings
pt: Definições

en: Messaging
pt: Mensagens

en: Browser
pt: Navegador

en: Contact Us
pt: Contacte-Nos
