Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Body
ro: Conținut

en: User Login
ro: Autentificare utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Settings
ro: Setări

en: Email
ro: email

en: Contact Us
ro: Contactați-ne
