Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Body
sk: Text

en: User Login
sk: Prihlásenie používateľa

en: Subject
sk: Predmet

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Email
sk: E-mail

en: Messaging
sk: Správy

en: Browser
sk: Prehliadač
