Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Body
tr: Gövde

en: User Login
tr: Kullanıcı Girişi

en: Subject
tr: Konu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Email
tr: E-posta

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Messaging
tr: Mesajlaşma

en: Browser
tr: Tarayıcı
